O firmie

Firma Stazen powstała w 1994 roku skupiając swoją działalność na przemyśle stoczniowym. Poprzez rzetelność oraz najwyższą jakość, szybko stała się rozpoznawalna i zyskała uznanie wśród lokalnych i zagranicznych partnerów. Obecnie jest jedną z liczących się firm na pomorzu, zajmujących się budową nowych konstrukcji kadłubów statków oraz pozostałych konstrukcji stalowych z grupy offshore.

Dzięki ponad 25 letniemu doświadczeniu gwarantujemy pełen profesjonalizm, o którym świadczy wysoki standard, terminowość wykonania powierzonych zadań.

Nieustannie pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty przy jednoczesnym dbaniu o najwyższą jakość naszych usług.

Profesjonalizm, dbałość o wysoki poziom realizowanych projektów oraz odpowiedni dobór kadry nieustannie przyczynia się do zwiększania produkcji oraz rozwoju firmy. Wysoce wykwalifikowana załoga, dzięki znakomitej organizacji oraz wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w Stoczniach Gdańskich oraz Gdyni, pozwala na wykonanie skomplikowanych i wymagających precyzji prac, z zachowaniem terminów i przy użyciu nowoczesnych rozwiązań.

certyfikaty

kooperacja

Na przestrzeni lat firma Stazen wypracowała ugruntowaną i popartą licznymi kontraktami wysoką pozycję wśród firm działających w przemyśle stoczniowym. Nawiązała współpracę z wieloma partnerami lokalnymi oraz zagranicznymi, którą utrzymuje do chwili obecnej. Jako podwykonawca, realizowała oraz obecnie realizuje zlecenia wymienionych firm: